TKKF UKLEJNA MYŚLENICE kończy sezon na V Miejscu I Ligi Badmintona PZBad

 

W dniu 13 kwietnia odbyła się ostatnia kolejka I Ligi Badmintona. Tym razem drużyna TKKF ULEJNA Myślenice zawody rozegrała w  Białymstoku.

Przeciwnikami byli: Częstochowska Akademia Badmintona, SSM SMS Białystok, UKS HUBAL II Białystok

Spotkania przyniosły wielkie emocje. Poziom rywalizacji był niezwykle wysoki, a zawodnicy dawali z siebie wszystko, co sprawiło, że pojedynki były emocjonujące dla wszystkich obecnych. Drużyna TKKF wystąpiła w składzie: Tomasz Matoga, Krzysztof Glijer, Mateusz Pietruszka, Tomasz Proszek, Anna Kocimska, Julia Pajek,  Karolina Wiśniewska, Agata Kornacka. Nasza Drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony pokazując swoją wyjątkową determinację na parkiecie.


Oto wyniki poszczególnych spotkań:


TKKF UKLEJNA MYŚLENICE- OSSM SMS BIALYSTOK 1:6
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE- CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA BADMINTONA 5:2
TKKF UKLEJNA MYSLENICE- UKS HUBAL II BIAŁYSTOK 4:3


Myśleniccy badmintoniści zakończyli sezon w I lidze Badmintona na wysokim 5 miejscu imponując swoją determinacją i umiejętnościami podczas meczów. Podziękowania dla sponsorów PKN ORLEN, PESMENPOL dla Zarządu TKKF UKLEJNA MYŚLENICE oraz UMiG Myślenice to dzięki Państwa wsparciu nasza drużyna mogła rywalizować w tej klasie rozgrywek na najwyższym poziomie. Wielkie gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników, którzy tworzyli tą drużynę: Agata Kornacka, Katarzyna Szafraniec, Julia Pajek, Dagmara Pękała, Anna Kocimska, Karolina Wiśniewska, Mateusza Pietruszka, Tomasz Matoga, Krzysztof Glijer oraz kierownik drużyny Tomasz Proszek.

Sponsorem Głównym Drużyny I ligowej TKKF UKLEJNA Myślenice jest ORLEN.

Link do tabeli ligowej: wyniki