Rozgrywki II ligii badmintona zakończone


To był bardzo intensywny, a zarazem udany weekend dla zawodników naszej sekcji. Nasza drużyna w składzie: Katarzyna Szafraniec, Agata Kornacka, Karolina Wiśniewska, Marek Tondera, Mateusz Pietruszka, Michał Chmielarczyk, Tomasz Proszek oraz Przemek Tomecki w swoim debiucie w II Lidze badmintona wygrała wszystkie 4 zaplanowane spotkania. Pierwszego dnia TKKF był gospodarzem turnieju i na swoim terenie pokonał drużyny UKS KSBad Kraków w stosunku 7:0 oraz drużynę Badmiton Lider Wieliczka 6:1. Drugiego dnia zawodnicy zawitali do Zielonki koło Krakowa gdzie zmierzyli się z drużynami Krakoskie Rakiety Kraków wygrywając 7:0 oraz Akademia Badmintona Kraków również wygrywając 7:0. Do zakończenia zmagań ligowych naszym zawodnikom pozostały dwa spotkania. Zwycięzca będzie mógł się cieszyć z bezpośredniego awansu do I Ligi. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zanagażowanie w grę. Pozostałym drużynom dziękujemy za piękną sportową rywalizację, a kibicom za doping.