Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Badmintonie Ropczyce
W dniu 25.04.2026 r. w Ropczycach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Badmintonie. W Mistrzostwach tych wystartował Kacper Proszek. Kacper startował w dwóch kategoriach: singiel oraz mikst. W singlu doszedł do ćwierćfinału gdzie uległ późniejszemu zwycięzcy turnieju Kajetanowi Sadurze (MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE). W grze mieszanej natomiast w parze z koleżanką klubową Niną Wierzban (UKS AB KRAKÓW), po bardzo dobrej grze wywalczyli srebrny medal ulegając w finale parze Stępniak/Chrząszcz (UKS KSBAD Kraków). Były to rywalizacja strefy H gdzie Małopolska rywalizowała z województwem podkarpackim. W całej klasyfikacji Małopolska wygrała z Podkarpaciem 66:65.











