Krajowy turniej badmintona w Szczucinie
W dniach 28-29.03.2026 w Szczucinie został rozegrany krajowy turniej w kategoriach KTJM, KTMM, KTŻ, KTŻM. W kategorii Młodzik Młodszy reprezentowali nas Łukasz Bednarczyk, Michał Muniak, Grzegorz Oleksy, Michał Myca, Krzysztof Zieliński, natomiast w kategorii Żak- Wojtek Oleksy. Każdy z zawodników dał z siebie wszystko i walczył do ostatniej lotki. Wyróżnienie dla Michała, Krzysia oraz Wojtka którym udało się wygrać po jednym pojedynku w swoich grupach. Zaznaczyć trzeba, że dla większości naszych zawodników był to pierwszy turniej o randze krajowej.
W dniach 11-12.04.2026 odbyła się kolejna edycja Wielicki Cup. W turnieju tym skład naszej reprezentacji znacznie się powiększyła zarówno o najmłodszych jak i dorosłych. Reprezentowali nas - dzieci: Łukasz Bednarczyk, Roch Garbień, Krzysztof Zieliński, Kacper Kurzawa, Adam Małysz, Hanna Mazur, Przemek Mazur, Michał Muniak, Grzegorz Oleksy, Wojtek Oleksy oraz osoby dorosłe: Joanna Bierówka, Patrycja Garbień, Kinga Jaśkowiec, Mariusz Kowalski, Renata Leksander, Mnichowska Katarzyna, Szydłowska Magdalena.
Rywalizacja była na najwyższym poziomie, liczył się każdy punkt i choć nie było łatwo to udało się wygrać pojedyncze mecze. W kategorii dorosłych Patrycja zdobyła brązowy medal w singlu kobiet. Dodatkowo wywalczyliśmy szczególne wyróżnienie w postaci pucharu za najliczniejszą ekipę biorącą udział w tych zawodach. Brawo dla wszystkich zawodników za udział oraz zaangażowanie:)













