BADMINTON - TERMINY ZAJĘĆ:

 


                             - HALA SPORTOWA MYŚLENICE:                    UWAGA !  hala nieczynna w dniach 15-31 grudnia 2023 (brak zajęć 21 i 28 grudnia) 

 

                                                                                      - GRA DOWOLNA: czwartki: 18:30-20:00               

 

        

                              - HALA SPORTOWA STRÓŻA:                         UWAGA ! W środę, 13-ego grudnia 2023 hala nieczynna

 

                                                                                     - GRA DOWOLNA DLA OSÓB ZAAWANSOWNYCH i ŚREDNIO-ZAAWANSOWANYCH:  środy i piątki: 20:00-22:00

                                                                                     - TRENINGI DLA DZIECI - SZKÓŁKA "BADKIDS": wtorki 18:30-20:00 (w czasie trwania roku szkolnego)

                                                                               

 


 AKTUALNOŚCI


 

15.04.2023 Reprezentanci naszej sekcji z sukcesami na Otwartych Mistrzostwach Tarnowa. 
 
 
W dniu 15.04.2023 r. w Tarnowie odbyły się po raz kolejny Otwarte Mistrzostwa w Badmintonie i tym razem nie zabrakło tam reprezentantów naszej sekcji: Asia Chmielarczyk, Agata Kornacka, Michał Chmielarczyk, Tomasz Matoga, Andrzej Bielański oraz Tomasz Proszek. Asia z Andrzejem reprezentowali nas w grach pojedynczych oraz podwójnych w kat. amator. Po wielu ciekawych pojedynkach zdobyli cenne turniejowe doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje podczas kolejnych zmagań. Tomek Matoga niepokonany w kat. singiel mężczyzn open. W kat. mikst open całe podium dla naszych zawodników: Tomek Matoga w parze ze Stefcią Stefańczyk ( 1 miejsce) , Michał Chmielarczyk w parze z Monika Kowalczyk (2 miejsce), Tomasz Proszek w parze z Agatą Kornacką (3/4 miejsce). W kat. debel kobiet open Agata z Moniką - 1 miejsce. Natomiast w kat. debel mężczyzn open Tomek P. z Michałem ostatecznie plasują się na 2-im miejscu. W turnieju uczestniczyło 95 zawodników, a ostatnie mecze rozgrywane były po godz. 23:00. Wspomnieć należy o super organizacji oraz jak zawsze ekstra atmosferze. Wielkie brawa dla organizatora Mariusza Tochowicza
 
 
 

 

7 stycznia 2023:  OSiR w Komprachcicach - III kolejka I LIGI BADMINTONA PZBad 2022/2023
Drużyna TKKF UKLEJNA Myślenice w składzie. Tomasz Proszek, Tomasz Matoga, Mateusz Pietruszka, Agata Kornacka, Julia Pajek oraz Dagmara Pękała, rozegrała dwa spotkania z zespołami:

- MORCO OIL PLESBAD PSZCZYNA oraz

- LUKS VICTORIA DOMECKO


Po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach TKKF wygrywa oba spotkania w stosunku 4:3.Aktualnie zawodnicy z Myślenic po trzech kolejkach mają na swoim koncie pięć zwycięstw oraz jedną porażkę i zajmują IV miejsce w tabeli ligowej. W rundzie zasadniczej pozostały jeszcze dwa spotkania: pierwsze w lutym w Bieruniu oraz ostatnie 22 kwietnia w Myślenicach na które już serdecznie zapraszamy!

Link do tabeli logowej:  TABELA

 

 

 

19 listopada 2022: DRUGA KOLEJKA I LIGII BADMINTONA PZBad 2022/2023


  

W dniu dzisiejszym nasza drużyna rozegrała drugą kolejkę I Ligi badmintona PZBad. W pierwszy spotkaniu spotkała się z gospodarzem UKS KORONA PABIANICE. Po bardzo zaciętym pojedynku wynik rozgrywek to 4:3. W drugim meczu w konfrontacji z MKS SPARTAKUS NIEPOŁOMICE wynik 7:0.  Kolejna kolejka ligowa juz w styczniu.
 
Gratulacje dla przeciwników i powodzenia w kolejnych rundach