25.03.2018 w Niepołomicach na Mistrzostwach Małopolski wystartował w trzech kategoriach i we wszystkich doszedł do finałów. W kategorii miksta OPEN w parze ze Stasią Gruszczyńską (UKS KSBad Kraków) zajął 1 miejsce natomiast w singlu OPEN zajął drugie miejsce, podobnie w deblu OPEN w parze z Michałem Siwkiem (MKS Spartakus Niepołomice) zajął 2 miejsce. We wszystkich kategoriach brało udział ponad 150 zawodników.


24.03.2018   na Grand Prix Małopolski w Krakowie Tomasz Matoga wygrał w kategorii OPEN turniej singlowy natomiast w kategorii MIKSTA wspólnie ze Stasią Gruszczyńską (UKSBad) zajął drugie miejsce. W turnieju brało udział ponad 70 zawodników.


18.03.2018 – Dwa turnieje, dwa finały w jednym dniu!!! Reprezentant TKKF UKLEJNA Myślenice Tomasz Matoga przed południem uczestniczył w Stróży w II rundzie Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice gdzie  wygrał finał singla OPEN z Maciejem Nagłym (MKS KSOS Kraków). Po skończonym finale udał się do Wieliczki na I Ogólnopolski Turniej Badmintona Wielicki Cup w którym doszedł do finału, niestety musiał uznać wyższość zawodnika z Ekstraklasy Darka Janika (AZS AGH Kraków) zajmując tym samym II miejsce.

9-11.03.2018 Podkarpacki Związek Badmintona zorganizował kurs sędziów badmintona w którym uczestniczyli nasi zawodnicy uzyskując uprawnienia sędziowskie.
Uprawnienia sędziowskie uzyskali: Bartek, Maciek i Olek.

03.03.2018 - Odbyły się Otwarte Mistrzostwa Tarnowa w badmintonie, które zgromadziły rekordową liczbę około 100 zawodników z całej Polski. Reprezentanci myślenickiego TKKF UKLEJNA w składzie Małgorzata Płachta, Tomasz Matoga i Tomasz Proszek spisali się na medal.
Zawody stały na wysokim poziomie sportowym. Na 7 kortach rozegrano około 300 spotkań. Zawodnicy z Myślenic doszli do czterech półfinałów i jednego finału Mistrzostw.

Wyniki Myśleniczan:
MIKST OPEN
3 m. - M.Płachta / T.Matoga
DEBEL MĘŻCZYZN OPEN
3 m. - T.Matoga / T.Proszek
SINGIEL KOBIET OPEN
3 m. – M.Płachta
SINGIEL MĘŻCZYZN OPEN
2 m. – T.Matoga
SINGIEL MĘŻCZYZN A
3 m. – T.Proszek

Szczegółowe wyniki z meczów można zobaczyć na stronie:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=B9848498-A33D-4068-B56D-1571CF37EDC8


25.02.2018. 32 pasjonatów badmintona przybyło do hali sportowej Gimnazjum w Stróży na I rundę Grand Prix TKKF „Uklejna”. Było to pierwsze z cyklu punktowanych zawodów, które zakończą się 15 kwietnia Mistrzostwami Myślenic w badmintonie.

Najliczniejsza grupa zawodników startowała w sześciu amatorskich kategoriach, które zaliczane są do rankingu polskich amatorów badmintona (PAB).

Uczestnicy mogli sprawdzić się również w kategoriach OPEN.

Sportowa rywalizacja zawodników oraz wiele emocji sprawiły, że turniej stanowił wspaniałą sportową zabawę ludzi, których łączy wspólna pasja zwana badmintonem.

 Szczegółowe wyniki i galeria zdjęć dostępna na stronie: http://www.mksbad.pl/index.php?page=turnieje
 


04.02.2018 – Nasz reprezentant Tomasz Matoga podczas Turnieju o Puchar Wójta Gminy Pleśna przywiózł kolejne dwa pierwsze miejsca. W singlu OPEN oraz w deblu OPEN w parze z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków).

29.01.2018. TKKF "UKLEJNA" w Myślenicach zaprasza wszystkich chętnych na turnieje badmintona:

GRAND PRIX TKKF "UKLEJNA" MYŚLENICE.
Turnieje są zaliczane do rankingu Polskich Amatorów Badmintona (www.pab.org.pl),
jak również do Grand Prix Małopolski w badmintonie.

20.01.2018 – Odbył się Noworoczny Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Pszczyny i Starosty Pszczyńskiego, zakończony drugim miejscem dla reprezentanta TKKF Uklejna Myślenice Tomasza Matogi w Singlu Mężczyzn Masters.

14.01.2018 – W Szczucinie po raz kolejny odbył się turniej z okazji WOŚP. Nasza para mikstowa Małgorzata Płachta oraz Tomasz Matoga zaliczyli udany występ. W singlu kobiet do 40 lat Gosia zajęła 2 miejsce, Tomek w singlu mężczyzn do 40 lat zajął 2 miejsce oraz razem w grze podwójnej OPEN zdobyli 2 miejsce. We wszystkich kategoriach brało udział prawie 180 zawodników i zawodniczek.


W dniu 13.01.2018. W Katowicach (ośrodek sportowy Szopienice) odbył się Ogólnopolski turniej seniorów w badmintonie. "Od juniora do seniora - 50 lat AZS UŚ Katowice".

TKKF Uklejna Myślenice reprezentowało trzech zawodników: Katarzyna Szafraniec, Michał Chmielarczyk oraz Tomasz Proszek.

Katarzyna po zaciętej walce zdobyła złoty medal w kat. singiel kobiet 25+, Michał wywalczył dwa złote medale w kat. singiel mężczyzn 40+ oraz debel mężczyzn 40+ (w parze z Tomaszem Morawikiem AZS AGH Kraków). Tomasz natomiast zdobył srebrny medal w kat. singiel mężczyzn 35+.

W zawodach uczestniczyło 85 zawodników z kraju i zagranicy.

 Opr. Tomasz Proszek


17.12.2017r. w hali widowiskowo-sportowej w Jaworznie odbył się IV finałowy turniej badmintona zaliczany do III edycji "Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych". W turnieju w gronie wielu par z całej Polski oraz zagranicy uczestniczyli zawodnicy TKKF "Uklejna" Myślenice.
I miejsce w kategorii "Mikst Open" zdobyli Tomasz Proszek w parze z Katarzyną Szafraniec. Katarzyna Szafraniec wywalczyła również I miejsce w kategorii "Debel Kobiet Open " w parze z Beatą Białek (AZS Katowice). II miejsce w kategorii debel mężczyzn zdobyli Marek Tondera z Tomaszem Proszkiem.
Ostatecznie w całym cyklu GP nasi zawodnicy wywalczyli dwa złote medale w kategorii "Mikst Open" para Szafraniec/Proszek, "Debel Mężczyzn Open" Proszek/Tondera oraz srebrny medal w "Debel Kobiet Open" Szafraniec/Białek.

opracował: Tomasz Proszek


16.12.2017 wspólnie z MOS Myślenice zorganizowaliśmy turniej badmintona pod nazwą Memoriał im. A. Pulchnego. Zawody odbyły się w hali sportowej przy Zespole Szkół im. Średniawskiego.

09.12.2017 - Kolejny udany występ naszych reprezentantów podczas sobotniego turnieju Racketlon Club w Mazańcowicach. W grze podwójnej nasza para Małgorzata Płachta i Tomasz Matoga zajęli 1 miejsce, tak samo było w grach pojedynczych Gosia wygrała singla kobiet oraz Tomek singla Masters.


02.12.2017 – Dwójka reprezentantów TKKF UKLEJNA Myślenice wybrała się na Grand Prix Nowej Dęby w badmintonie z okazji Jubileuszu 50 – lecia istnienia sekcji badmintona. Myśleniczanie wrócili z dwoma miejscami na podium. W grze podwójnej 20+ Dorota Gofroń i Tomasz Matoga uplasowali się na 3 miejscu oraz w singlu weteranów 20+ Tomek wywalczył 1 miejsce.


26.11. 2017 uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Małopolskiego TKKF w badmintonie pod tytułem "O złotą rakietkę". Drużyna nasza wystąpiła w składzie ośmioosobowym.
W hali KS Bronowianka w Krakowie XVI Mistrzostwa Małopolskiego TKKF w badmintonie przyciągnęły wielu pasjonatów tej pięknej, ale i wymagającej dyscypliny sportu.
Nasi zawodnicy zajęli czołowe miejsca a wśród nich:
Gry pojedyncze:
Małgorzata Płachta – 2 miejsce (kategoria: 16-40 lat)
Tomasz Matoga- 1 miejsce (kategoria 20-40 lat)
Maciej Kozieł – 1 miejsce (kategoria: 56-70 lat)
Krzysztof Stalski – 2 miejsce (kategoria: 56-70 lat)
Bartłomiej Jurek – 3 miejsce (kategoria: 41-55lat)
Gry podwójne:
Małgorzata Płachta, Tomasz Matoga – 1 miejsce (kategoria: debel open).
Maciej Kozieł, Bartłomiej Jurek – 3 miejsce (kategoria: debel open).
Warto podkreślić, że w klasyfikacji zespołowej drużyna TKKF Uklejna Myślenice otrzymała puchar za zajęcie drugiego miejsca wśród najliczniejszych drużyn biorących udział w zawodach
Oprac. Marta Jurek. 26.11.2017. W Jaworznie startowaliśmy w Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych.

Nasi reprezentanci wywalczyli komplet medali.

Katarzyna Szafraniec z Tomaszem Proszkiem zajęli I miejsce w kategorii "Mikst Open". Kasia zwyciężyła również w parze z Beatą Białek (AZS Katowice) w kategorii "Debel Open Kobiet" natomiast Tomasz Proszek wraz z Markiem Tonderą wywalczyli II miejsce w kategorii "Debel Open Mężczyzn".

Była to III runda cyklu Grand Prix Jaworzna. Finał odbędzie się w grudniu w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jaworznie gdzie nasi reprezentanci liczą na kolejne sukcesy oraz bardzo dobre wyniki w całym cyklu zawodów.

Opracował:Tomasz Proszek


19.11.2017 Rozegrano zawody sparingowe między: "TKKF Uklejna Myślenice” a „UKS Orły Zakopane” którego końcowy wynik: 38:38!.
Takim wynikiem zakończyło się towarzyskie, badmintonowe spotkanie na
zakopiańskiej hali...gimnastycznej.
Nasza 18-osobowa ekipa wraz z trójką najbardziej gorliwych kibiców na początku zawodów przeżyła szok termiczny....na zewnątrz śnieg i chłód a na sali gorące przyjęcie przez gospodarzy.

W pierwszych singlowych potyczkach, zakopiańskie „Orły” poszybowały w górę w punktacji, ale nie na długo. W grach podwójnych myśleniczanie wspięli się na wyżyny swoich możliwości i ambicji. Po emocjonującej końcówce spotkania doścignęli sparing partnerów, uzyskując remis w ogólnej klasyfikacji.
Cel osiągnięty - była dobra rywalizacja, była integracja, ale najważniejsze, że wszyscy świetnie się bawiliśmy grą w badmintona która niewątpliwie stanowi – naszą wspólna pasję.
Serdecznie dziękujemy badmintonistom z UKS Orły Zakopane za gościnę, tak ciepłe przyjęcie i przyjazną atmosferę w trakcie naszego spotkania.
Gorąco zapraszamy do nas na rewizytę!
Opracowała: Marta Jurek


29.10.2017  reprezentanci TKKF UKLEJNA Myślenice wzięli udział w turnieju badmintona Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych. Sekcję reprezentowało ośmiu zawodników w składzie: Julia Jurek, Bartłomiej Jurek, Maciej Kozięł, Marek Tondera, Aleksandra Orawin, Jolanta Kasprzyk, Katarzyna Szafraniec oraz Tomasz Proszek.

Prezentowaliśmy znakomitą formę, walcząc o możliwie najwyższe miejsca.

Świetnie spisali się Marek Tondera w parze z Tomaszem Proszkiem, którzy po zaciętym finale wygrali 2:1 w setach zdobywając tym samym I miejsce w kategorii "Debel Mężczyzn OPEN". Jeszcze lepiej spisała się para mikstowa Katarzyna Szafraniec z Tomaszem Proszkiem, którzy w całym turnieju nie oddali przeciwnikom ani jednego seta, zdobywając najwyższą lokatę w kategorii "Mikst OPEN". Bardzo dobrze spisały się również dziewczyny w składzie Julia Jurek z Katarzyną Szafraniec, które nieznacznie przegrały 2:1 w setach z późniejszymi zwyciężczyniami turnieju. Panie ostatecznie zdobyły trzecią lokatę w kategorii "Debel Kobiet OPEN".
W turnieju brało udział 60 zawodników. Turniej ten zalicza się do cyklu III Grand Prix Jaworzna, którego finał odbędzie się 17 grudnia 2017 r na Hali Widowiskowo-Sportowej w Jaworznie.

Oprac. Tomasz Proszek.08.10.2017 pasjonaci badmintona licznie stawili się w hali sportowej w gościnnej Stróży, aby wziąć udział w turnieju Yonex Cup - TKKF Uklejna Myślenice.
Na polu sportowych rozgrywek w 8 kategoriach walczyło 70 zawodników i zawodniczek z następujących miejscowości:
Myślenic, Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa, Staszowa, Tomic, Umieszcza, Kęt, Bierunia i Radzionkowa, jak również niezawodne UKS Orły z Zakopanego.

Było gorąco od emocji i adrenaliny a organizatorzy i sponsorzy dodatkowo podgrzewali atmosferę serwując uczestnikom imprezy pokazowy mecz pomiędzy reprezentantem kadry Polski - Mateuszem Świerczyńskim a utytułowanym zawodnikiem, Dariuszem Janikiem. Prezentacja profesjonalnej gry nie pozostała jedyną atrakcją w czasie rozgrywek! W ramach Yonex Demo Days zaistniała możliwość wypróbowania przez uczestników turnieju kilku perełek z najnowszej kolekcji rakiet, co z radością wykorzystali. Dopełnieniem szczęścia zapalonego badmintonisty był wszelaki sprzęt z badmintonplayer.pl, który można było zakupić
na miejscu. Nie ominęły nas także eliminacje do Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej! Dzięki Przemkowi Tomeckiemu, który przywiózł ze sobą telewizor na którym zawodnicy mogli dopingować Reprezentację Polski w czasie meczu z Czarnogórą.

Reprezentanci sekcji badmintona TKKF Uklejna nie próżnowali;
Katarzyna Szafraniec po pojedynkach w SINGLU OPEN kobiet wywalczyła II miejsce. W niezwykle zaciętych pojedynkach w singlowej kategorii OPEN mężczyzn wyróżnił się Tomasz Matoga, plasując się na III miejscu. Razem z partnerką Dominiką Guzik - Płuchowską (AZS AGH Kraków) Tomek zdobył również zaszczytne I miejsce w kategorii mikst OPEN pojawiając się na podium razem z Katarzyną Szafraniec i Tomaszem Proszkiem, którzy wywalczyli III miejsce. Także kategorie deblowe przyniosły nam sukcesy a mianowicie: I miejsce w grze podwójnej kobiet Katarzyny Szafraniec i Dominiki Guzik (AZS AGH Kraków) oraz II miejsce Michała Chmielarczyka i Tomasza Morawika (AZS AGH Kraków) w deblu mężczyzn. W kategorii mieszanej SENIOR III miejsce zdobył Maciej Kozieł.
Szczegółowe wyniki dostępne na:
http://www.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx?id=9902C094-B5E3-4C04-8432-92DBD81B1850 

Rozgrywki uświetniła obecność prezesa TKKF Eugeniusza Żądło, przedstawicieli YONEX Polska oraz dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu Michała Hodurka. Ceremonię dekoracyjną turnieju zwieńczyły nagrody, dyplomy oraz liczne sesje zdjęciowe.

Turniej odznaczający się rekordową dotychczas ilością zawodników biorących w nim udział, zaliczamy do jednych z najbardziej udanych i liczymy na podobną atmosferę, frekwencję i emocje podczas kolejnych zawodów.

 Opracowała: Julia Jurek


16.09.2017 – W Krakowie swój sezon Badmintona zaczął Tomasz Matoga na turnieju Feme Sport Cup by Victor. Reprezentant TKKF UKLEJNA Myślenice zdobył trzy 1 miejsca w trzech kategoriach. W singlu OPEN, w deblu mężczyzn OPEN w parze z Tomaszem Morawikiem (AZS AGH Kraków) oraz w mikście OPEN z Volhą Trakhimik z Białorusi.

09.09.2017 Tomasz Proszek reprezentujący TKKF „Uklejna” wraz z Przemysławem Tomeckim z AZS AGH Kraków startowali w Ogólnopolskim Turnieju Seniorów badmintona pod nazwą „Energia Seniorów 2017” w grze podwójnej.

W kategorii 30+ zdobyli srebrny medal. W zawodach, które były zarazem pierwszymi które inaugurowały nowy sezon turniejów badmintona seniorów uczestniczyło 70 zawodników.


14.05.2017 - Reprezentanci TKKF "Uklejna" Myślenice mieli okazję uczestniczyć w zawodach organizowanych w nowo otwartej hali badmintona Fame Sport Club w Krakowie. Swoimi osiągnięciami zdominowali większą część kategorii w sześcioosobowym składzie. Rozpoczęte o godzinie 9:00 rozgrywki urozmaicono pokazowym meczem oraz lekcją badmintona, która zakończyła się losowaniem nagród głównych, w którym Tomasz Proszek był jednym ze szczęściarzy.

W końcowym bilansie Dorota Gofroń z Julią Jurek zajęły 3 miejsce w deblu kobiet. Równie dobrze spisali się w grze mieszanej (B) Dorota Gofroń i Bartłomiej Jurek zajmując również 3 miejsce.

Najwyższe miejsce na podium w mikście (A) OPEN wywalczył niezawodny mikst Julia Jurek z Tomaszem Matogą. Równie dobry wynik w grze podwójnej (A) mężczyzn zajął Tomek z Przemysławem Tomeckim z Krakowa.

W singlu (A) OPEN Tomek zdobył pierwsze miejsce natomiast Michał Chmielarczyk zdobył podwójnie 2 miejsce w singlu (A) OPEN w finale z Tomkiem oraz w grze podwójnej(A) mężczyzn w parze z Tomaszem Morawikiem z Krakowa), gdzie też grał przeciwko Tomkowi. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 


30.04.2017 - W Stróży odbyły się już kolejne Otwarte Mistrzostwa Myślenic, tym razem w grach podwójnych. Weekend majowy nie był przeszkodą dla 18-tu par mikstowych i deblowych, które zgłosiły się do turnieju. Impreza rozpoczęła się miłym akcentem - dekoracją zawodników, którzy w Klasyfikacji Generalnej Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice sezon 2016/2017 znaleźli się na podium. Następnie rozpoczęły się rozgrywki w ramach Mistrzostw Myślenic w grupach zakończone bardzo emocjonującymi finałami. Mistrzostwo Myślenic wywalczyli reprezentanci TKKF Uklejna : w deblu kobiet - Katarzyna Szafraniec i Julia Jurek, w mikście - Julia Jurek i Tomasz Matoga. Natomiast zwycięzcami w grach podwójnych mężczyzn zostali Tomasz Matoga i Przemysław Tomecki. Dziękujemy BadmintonPlayer oraz Centrum Ogrodnicze Amarylis za wsparcie turnieju.

Na podium stanęli:

DEBEL MĘŻCZYZN OPEN
1.Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2.Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF Uklejna Myślenice
3.Maciej Opaliński / Piotr Kłoda - Jordanów

DEBEL KOBIET OPEN
1.Katarzyna Szafraniec / Julia Jurek – TKKF Uklejna Myślenice
2.Monika Kurleto / Justyna Kordaszewska - Kraków
3.Dorota Hodurek / Dorota Gofroń - TKKF Uklejna Myślenice

MIKST OPEN
1.Julia Jurek / Tomasz Matoga - TKKF Uklejna Myślenice
2.Katarzyna Szafraniec / Tomasz Proszek - TKKF Uklejna Myślenice
3.Monika Kurleto / Filip Bochenek - Kraków

 


23.04.2017 – W Stróży odbyły się Otwarte Mistrzostwa Myślenic 2017 w badmintonie w grach pojedynczych. W turnieju wystartowało 30 zawodników z następujących klubów i miejscowości : LABA Radzionków, MKS KSOS Kraków, ARTE SPORT Kraków, UKS GRYF Pleśna, AZS UEK Kraków, TKKF UKLEJNA Myślenice, AZS AGH Kraków, Brzesko, Kraków, Tarnów, Jordanów, Staszów, Kęty, Sosnowiec oraz Opole. Nagrody ufundowane zostały przez Centrum Ogrodnicze „Amarylis” oraz oraz Badminton Player.pl.

Na podium stanęli:

MĘŻCZYZNI - OPEN
1. Zbigniew Jasiulewicz - AZS AGH Kraków
2. Tomasz Urbanik - AZS AGH Kraków
3. Robert Borszcz - LABA Radzionków

KOBIETY - OPEN
1. Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2. Małgorzata Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice
3. Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice

AMATOR - ZAAWANSOWANY
1. Piotr Kłoda - Jordanów
2. Mariusz Tochowicz - Tarnów
3. Dominik Stachowski - MKS KSOK Kraków

AMATOR - POCZĄTKUJĄCY
1. Piotr Hodurek- TKKF UKLEJNA Myślenice
2. Krzysztof Knapik - Kraków
3. Dorota Hodurek - TKKF UKLEJNA Myślenice

 MĘŻCZYZNI +40
1. Maciej Pustelnik - Kęty
2. Bartłomiej Musiał - ARTE SPORT Kraków
3. Robert Borszcz - LABA Radzionków

MĘŻCZYZNI +50
1. Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2. Zbigniew Marszałek - Sosnowiec

3.Aleksander Kamiński - TKKF Uklejna Myślenice

23.04.2017 – W Stróży odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród za sezon 2016/2017 w Klasyfikacji Generalnej Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice w grach pojedynczych w badmintonie.

Turnieje wspierali również Centrum Ogrodnicze Amarylis oraz BadmintonPlayer.pl.

Na podium stanęli:

SINGIEL MĘŻCZYZN OPEN
1. Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2. Maciej Nagły - MKS KSOS Kraków
3. Robert Borszcz - LABA Radzionków

SINGIEL KOBIET OPEN
1. Małgorzata Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice
2. Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice
3. Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków

SINGIEL AMATOR ZAAWANSOWANY
1. Jarosław Górski - Gorlice
2. Piotr Kłoda - Jordanów
3. Mariusz Tochowicz - Tarnów

SINGIEL AMATOR POCZĄTKUJĄCY
1. Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice
2. Karol Czermak - UKS GRYF Pleśna
3. Michał Stasik - UKS "ORŁY" Zakopane

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1. Jarosław Górski - Gorlice
2. Robert Borszcz - LABA Radzionków
3. Zdzisław Kula - UKS GRYF Pleśna

SINGIEL MĘŻCZYZN +50
1. Aleksander Kamiński - TKKF UKLEJNA Myślenice
2. Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
3. Piotr Stasik - TKKF UKLEJNA Myślenice


09.04.2017 - W niedzielę, badmintoniści myślenickiego TKKF UKLEJNA po raz kolejny walczyli o miejsce na podium, tym razem na turnieju o Puchar Starosty Ropczycko - Sędziszowskiego. Po wyczerpującym pojedynku który trwał 3 sety Tomasz Matoga wywalczył 1 miejsce w Singlu OPEN. W finale gier podwójnych OPEN nasza para mikstowa Julia Jurek i Tomasz Matoga rozegrała zwycięski mecz z męskim deblem z Rzeszowa zdobywając najwyższe 1 miejsce na podium.


01.04.2017 – W Pilicy odbył się I Jurajski Turniej Badmintona Amatorów, w którym wystartowała nasza para mikstowa Dorota Gofroń i Bartłomiej Jurek, którzy zwyciężyli w mikście. Życzymy dalszych sukcesów.


26.03.2017 – W Stróży odbyła się III Runda decydująca o Klasyfikacji Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice w kategorii debel oraz w kategorii mikst. W zawodach brało udział 33 zawodników.

Na podium stanęli:

DEBEL MĘŻCZYZN OPEN
1.Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2.Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF Uklejna Myślenice
3.Tomasz Morawik / Tomasz Knopek - AZS AGH Kraków / Kraków

DEBEL KOBIET OPEN
1.Stefania Stefańczyk / Patrycja Makocka - AZS UEK Kraków
2.Małgorzata Płachta / Katarzyna Szafraniec – TKKF Uklejna Myślenice
3.Dorota Hodurek / Dorota Gofroń – TKKF Uklejna Myślenice

MIKST OPEN
1.Julia Jurek / Tomasz Matoga - TKKF Uklejna Myślenice
2.Katarzyna Szafraniec / Tomasz Proszek - TKKF Uklejna Myślenice
3.Stefania Stefańczyk / Przemysław Tomecki - AZS UEK Kraków / AZS AGH Kraków

11.03.2017 – W Olsztynie koło Częstochowy odbył się Turniej Elity II Decathlon Częstochowa Cup. Nasz reprezentant Tomasz Matoga zajął 3 miejsce w grze podwójnej mężczyzn w parze z Tomaszem Tomżą z Pszczyny.


26.02.2017 – W Stróży odbyła się III Runda Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice w grze pojedynczej. W turnieju brało udział 33 zawodników. Przyjechali do nas z takich miejscowości i klubów jak: Kraków, Kęty, Gorlice, Brzesko, Tarnów, Jordanów, Radocza, Wadowice, UKS KSBad Kraków, MKS KSOS Kraków, AZS AGH Kraków, UKS Lider Siercza, LABA Radzionków, UKS GRYF Pleśna, ARTE SPORT Kraków oraz TKKF UKLEJNA Myślenice. Podziękowania dla Roberta Borszcza, który zorganizował obsługę informatyczną turnieju.

Na podium stanęli:

SINGIEL MĘŻCZYZN OPEN
1.Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Maciej Nagły - MKS KSOS Kraków

3.Robert Borszcz - LABA Radzionków

SINGIEL KOBIET OPEN
1.Katarzyna Szafraniec - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
3.Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków

SINGIEL AMATOR ZAAWANSOWANY
1.Filip Mamot – LABA Radzionków
2.Mariusz Tochowicz - Tarnów
3.Witold Maryniak - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1.Jarosław Górski - Gorlice
2.Robert Borszcz - LABA Radzionków
3.Michał Chmielarczyk - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN +50
1.Bogdan Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Aleksander Kamiński - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR POCZĄTKUJĄCY
1.Karol Czermak - UKS GRYF Pleśna
2.Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice

 

 

 25.02.2017 – Odbył się w Warszawie Ogólnopolski Turniej Elity Grand Prix Victora, w którym nasz reprezentant Tomasz Matoga w singlu zajął 2 miejsce, natomiast w deblu mężczyzn z Przemysławem Tomeckim zajął 3 miejsce.


05.02.2017 - Odbył się III Turniej Badmintona o Puchar Wójta Gminy Pleśna, w którym brała udział trójka reprezentantów TKKF UKLEJNA Myślenice w składzie Julia Jurek, Małgorzata Płachta i Tomasz Matoga. W Singlu Kobiet bezkonkurencyjna okazała się Gosia i zajęła 1 miejsce. Singla Mężczyzn OPEN wygrał Tomek oraz razem z Julią w Deblu OPEN nie mieli sobie równych i zajęli również 1 miejsce.


04.02.2017 – W Hali sportowej POSiR w Pszczynie na 8 kortach odbył się XIX Noworoczny Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Pszczyny i Starosty Pszczyńskiego, w którym brał udział Tomasz Matoga reprezentujący TKKF UKLEJNA Myślenice. W kategorii singiel MASTERS OPEN Tomek zajął 1 miejsce pokonując wszystkich zawodników.

 


29.01.2017 – W Stróży odbyła się II Runda Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice w deblu i mikscie. W turnieju brało udział 40 zawodników z następujących miast i klubów: Jordanów, Kraków, UKS "ORŁY" Zakopane, AZS AGH Kraków, UJ Kraków, AZS UEK Kraków oraz TKKF UKLEJNA Myślenice.

Na podium stanęli:

DEBEL KOBIET OPEN

1. Dominika Guzik / Patrycja Makocka – AZS AGH Kraków / AZS UEK Kraków

2. Katarzyna Szafraniec / Julia Jurek – TKKF UKLEJNA Myślenice.

3. Dorota Gofroń / Dorota Hodurek - TKKF UKLEJNA Myślenice.

DEBEL MĘŻCZYZN OPEN

1. Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS UEK Kraków

2. Marek Tondera / Tomasz Proszek - TKKF UKLEJNA Myślenice

3. Bogdan Matoga / Tomasz Morawik - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków

 MIKST OPEN

1. Julia Jurek / Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice

2. Dominika Guzik / Przemysław Tomecki - AZS AGH Kraków

3. Katarzyna Szafraniec / Tomasz Proszek - TKKF UKLEJNA Myślenice

22.01.2017.- Do Czeskiego Cieszyna wyjechało dwoje reprezentantów TKKF UKLEJNA Myślenice aby uczestniczyć w turnieju BADHOPMAN TOUR. Nasza para mikstowa Julia Jurek i Tomasz Matoga wygrali wszystkie osiem meczy zajmując w turnieju 1 miejsce. Obok zdjęcie z dekoracji zwycięzców.


21.01.2017 – Reprezentanci TKKF UKLEJNA Myślenice uczestniczyli w Mielcu w 108 Turnieju Grand Prix Victora. Nasi reprezentanci mogą pochwalić się sukcesem. Startując w grze podwójnej Gosia Płachta z Tomaszem Matogą w kategorii OPEN zajęli 1 miejsce natomiast w grach singlowych Gosia w kat. KOBIET zajęła 2 miejsce a Tomek w kat. OPEN zajął 1 miejsce.

15.01.2017 – W Szczucinie odbył się VIII Otwarty Turniej badmintona WOŚP. W czternastu kategoriach wiekowych brało udział 200 zawodników z różnych okolic Polski. Nie zabrakło naszych reprezentantów TKKF UKLEJNA Myślenice, którzy zaprezentowali bardzo udany występ. Gosia Płachta w SINGLU KOBIET do 40 lat nie miała sobie równych i zdobyła 1 miejsce, również Tomasz Matoga w SINGLU OPEN zdobył 1 miejsce. W Grze Podwójnej OPEN Gosia z Tomkiem również byli najlepsi zajmując I miejsce.

18.12.2016 - W hali widowiskowo-sportowej w Jaworznie odbył się ostatni, czwarty turniej badmintona Grand Prix w Grach Podwójnych. Są to kolejne udane rozgrywki ekipy TKKF UKLEJNA Myślenice - tym razem w nieco innym składzie. W DEBLU kobiet po ciężkich trzech setach, Katarzyna Szafraniec i Julia Jurek zdobyły I miejsce. Równie dobrze poszło męskiej części naszej drużyny. Marek Tondera i Tomasz Proszek wywalczyli razem najwyższe miejsce na podium. Kolejnym sukcesem było zwycięstwo w mikście Katarzyny Szafraniec i Tomasza Proszka. W podsumowaniu całego Grand Prix w Klasyfikacji Generalnej Myśleniczanie zdobyli dwa pierwsze miejsca. W mikście niepokonani byli Julia Jurek i Tomasz Matoga, natomiast w deblu mężczyzn Marek Tondera i Tomasz Matoga.

11.12.2016 – Odbyła się II runda turnieju badmintona Grand Prix Myślenic. W turnieju brało udział 39 zawodników. Poniżej przedstawiono klasyfikację turnieju. Szczególne podziękowania dla Roberta Borszcza za pomoc w prowadzeniu turnieju.

Na podium stanęli:

SINGIEL MĘŻCZYZN OPEN
1.Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Dariusz Walas - Rzeszowski Klub Badmintona
3.Maciej Nagły - MKS KSOS Kraków

SINGIEL KOBIET OPEN
1.Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Małgorzata Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR ZAAWANSOWANY
1.Jarosław Górski - Gorlice
2.Piotr Kłoda - Jordanów
3.Zdzisław Kula - Tarnów

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1.Jarosław Górski - Gorlice
2.Robert Borszcz - LABA Radzionków
3.Zdzisław Kula - Tarnów

SINGIEL MĘŻCZYZN +50
1.Aleksander Kamiński - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Piotr Stasik - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR POCZĄTKUJĄCY
1.Michał Stasik - UKS "ORŁY" Zakopane
2.Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Klaudia Wiśniowska - UKS "ORŁY" Zakopane

04.12.2016 - W Myślenicach odbył się V Memoriał im. Adam Pulchnego w którym brało udział aż 58 zawodniczek i zawodników. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz bony na zakup sprzętu badmintonowego ufundowane przez organizatorów. TKKF UKLEJNA był współorganizatorem turnieju.

27.11.2016 – Odbyły się Otwarte Mistrzostwa Bierunia na których pojawili się również reprezentanci TKKF UKLEJNA Myślenice: Gosia Płachta i Tomasz Matoga . W singlu kobiet w kategorii Amator, Gosia nie miała sobie równych i zdobyła 1 miejsce. W singlu OPEN Tomek również był najlepszym zawodnikiem zajmując 1 miejsce. W grze podwójnej OPEN, Gosia z Tomkiem przegrali w finale i zajęli 2 miejsce.

27.11.2016 – Podczas Mistrzostw Małopolskiego TKKF w badmintonie "o Złotą Rakietkę" myślenicki TKKF UKLEJNA reprezentowali: Maciej Kozieł i Krzysztof Stalski. Nasi zawodnicy w kategorii singiel mężczyzn 56-70 lat nie mieli sobie równych i spotkali się w finale. Lepszy okazał się Maciej i zajął 1 miejsce natomiast na 2 miejscu podium stanął Krzysztof.

26.11.2016 – Po raz trzeci reprezentanci TKKF UKLEJNA Myślenice pojawili się na kortach w Jaworznie podczas Grand Prix w grach podwójnych. I to był ich kolejny sukces. Julia Jurek i Tomasz Matoga w grze mikstowej OPEN zdobyli 1 miejsce oraz Marek Tondera i Tomasz Matoga w deblu mężczyzn OPEN zajęli również 1 miejsce. Do zakończenia GP pozostał jeden turniej i w klasyfikacji generalnej powinni zwyciężyć.

20.11.2016 – W Stróży odbyła się Otwarta Małopolska Drużynowa Liga Badmintona ARTENGO w której wystartowało aż 16 drużyn. TKKF UKLEJNA Myślenice reprezentowały dwie drużyny, które grały w I lidze. Julia Jurek, Tomasz Matoga i Bartek Jurek zajęli 2 miejsce natomiast Tomasz Proszek i Marek Tondera zajęli 3 miejsce. Gratulacje naszym zespołom za dwa miejsca na podium.

13.11.2016 – W hali sportowej w Stróży odbyła się I runda Turniejowa Grand Prix TKKF Uklejna Myślenice w deblu i mikście. Przybyło prawie 50 zawodników. Najliczniejsza grupa UKS "ORŁY" Zakopane liczyła 12 osób. Na kortach występowali zawodnicy z AZS AGH Kraków, AZS UEK Kraków, UKS KSBad Kraków, UJ Kraków a także zawodnicy z Jordanowa, Krakowa i Myślenic.

WYNIKI:

DEBEL KOBIET OPEN

1. Julia Jurek / Valeria Galicz – TKKF Uklejna Myślenice / AZS UEK Kraków

2.Patrycja Makocka / Stefania Stefańczyk – AZS UEK Kraków

3.Dorota Hodurek / Dorota Gofroń – TKKF Uklejna Myślenice

 DEBEL MĘŻCZYZN OPEN

1.Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF Uklejna Myślenice / AZS AGH Kraków

2.Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF Uklejna Myślenice

3.Tomasz Morawik / Tomasz Knopek - AZS AGH Kraków

 MIKST OPEN

1.Julia Jurek / Tomasz Matoga - TKKF Uklejna Myślenice

2.Wiktoria Dudzic / Tomasz Proszek - UKS KSBad Kraków / TKKF Uklejna Myślenice

3. Veronika Podesvova / Samer Fheed - UJ Kraków

11.11.2016 - W Hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbył się Jubileuszowy Turniej badmintona z okazji 35-lecia badmintona w Powiecie Pszczyńskim oraz 20 lecie klubu UKS PLESBAD PSZCZYNA. Reprezentujący TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Tomasz Matoga startując w singlu OPEN zajął 1 miejsce. Turniej był na wysokim poziomie sportowym.

05.11.2016 – W miejscowości Karwina (Czechy) odbyła się druga runda turniejowa badmintonowej ligi deblowej KaBaL, w której brał udział nasz reprezentant Tomasz Matoga (TKKF Uklejna Myślenice ) grający w parze z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków). Zawodnicy po siedmiu meczach doszli do ćwierćfinału i ulegli zawodnikom z Czech.

30.10.2016 – W Jaworznie odbył się II Turniej z serii Grand Prix Jaworzna w grach podwójnych . Rewelacyjnie spisali się reprezentanci Myślenickiego TKKF Uklejna. Julia Jurek i Tomasz Matoga zdobyli 1 miejsce w grze mikstowej OPEN oraz Marek Tondera i Tomasz Matoga w grze deblowej mężczyzn OPEN zajęli również 1 miejsce.

23.10.2016 – Nowy sezon już rozpoczęty, zatem zaczynamy I Turniejem Grand Prix TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 2016/2017 w SINGLU. Do hali w Stróży przyjechało aż 50 zawodników z różnych okolic Polski a nawet jeden z Austrii. Przyjechali do nas z Gorlic, Brzeska, Bielsko-Białej, Rabki, Krakowa, Rzeszowa, Tarnowa, Zawiercia, Jordanowa, Wieliczki, Czańca, Wadowic i Kęt oraz z takich klubów jak:  UKS KSBad Kraków, MKS KSOS Kraków,  AZS AGH Kraków, ARTE SPORT, LABA Radzionków, TKKF UKLEJNA Myślenice oraz z klubu Bizony Austria Wiedeń.

Podium zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

 SINGIEL KOBIET OPEN

1. Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków

2. Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków

3. Małgorzata Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice

 SINGIEL MĘŻCZYZN OPEN

1. Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice

2. Dariusz Walas - Rzeszowski Klub Badmintona

3. Maciej Nagły - MKS KSOS Kraków

 SINGIEL MĘŻCZYZN +40

1. Tomasz Morawik - AZS AGH Kraków

2. Robert Borszcz - LABA Radzionków

3. Jarosław Górski - Gorlice

 SINGIEL MĘŻCZYZN +50

1. Aleksander Kamiński - TKKF UKLEJNA Myślenice

2. Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice

3. Piotr Hodurek - TKKF UKLEJNA Myślenice

 SINGIEL AMATOR ZAAWANSOWANY

1. Jarosław Górski - Gorlice

2. Grzegorz Mac – Rzeszów

3. Filip Mamot - LABA Radzionków

SINGIEL AMATOR POCZĄTKUJĄCY

1. Karol Czermak - Tarnów

2. Jan Banat – Czaniec

3. Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice

15.10.2016 – Odbył się II Ogólnopolski Turniej Grand Prix Częstochowy na który wybrała się dwójka naszych reprezentantów: Tomasz Matoga i Marek Tondera. Turniej odbył się w Hali Polonia, na dziewięciu kortach rywalizowało 60 zawodników. W singlu Masters A Tomek zajął 1 miejsce oraz razem z Markiem w deblu Masters A zajęli również 1 miejsce. Życzymy dalszych sukcesów.

02.10.2016 – W hali sportowej w Stróży odbyły się eliminacje do Małopolskiej Drużynowej Ligi Badmintona. TKKF UKLEJNA Myślenice reprezentowała jedna drużyna w składzie Julia Jurek i Tomasz Matoga. Zawodnicy z Myślenic zdobyli 1 miejsce drużynowo i zagrają w I lidze we finałach, które odbędą się 20 listopada w Stróży.

01.10.2016 – Sezon badmintona sekcji TKKF UKLEJNA Myślenice rozpoczęty sukcesami w Jaworznie podczas Grand Prix w grach podwójnych. Grupka czterech reprezentantów w składzie Marta i Julia Jurek oraz Tomasz Matoga i Marek Tondera zdominowali zawody. W grze podwójnej Mężczyzn Tomek i Marek zdobyli 1 miejsce, w grze mieszanej Julia i Tomek wywalczyli również 1 miejsce natomiast w grze podwójnej kobiet Marta i Julia były blisko zwycięstwa, niestety Marta doznała kontuzji kolana i musiała przerwać pojedynek.

10.09.2016 odbył się na PGE Narodowym w Warszawie tak zwany „Narodowy Dzień Badmintona” który przyciągnął na ten obiekt ponad 15 000 osób. Nie zabrakło tam zawodników z Myślenic.

Na 51 kortach na płycie głównej stadionu przez cały dzień toczyły się gry i aktywności badmintonowe. Była to jedna z największych tego typu imprez badmintonowych na świecie.

W tym wydarzeniu nie zabrakło również udziału naszych badmintonistów z Myślenic w składzie: Marta Jurek, Julia Jurek, Zuzanna Świerczyńska oraz Tomasz Proszek z żoną Anią. (zawodnicy TKKF "Uklejna" Myślenice). Dziewczyny swój udział zaznaczyły w warsztatach prowadzonych przez naszych olimpijczyków (Roberta Mateusiaka, Nadieżda Ziębę, Przemysława Wachę).

Tomek wystartował natomiast w turnieju głównym, kategoria Senior 30-40. Po wygranym pierwszym meczu 2:0 oraz po przegranym ale zaciętym pojedynku w drugim 1:2 w setach nie udało mu się wyjść z grupy i awansować do rundy pucharowej.

Łącznie ponad 2300 osób w każdym wieku skorzystało z szansy zagrania w badmintona w wyjątkowej scenerii, którą zapewnił PGE Narodowy.

Na korcie centralnym, którego gospodarzami, jako prowadzący wydarzenie, byli znani dziennikarze Sylwia Dekiert i Rafał Patyra, jako pierwsi swoje umiejętności zaprezentowali olimpijczyk Adrian Dziółko i najlepszy polski para-badmintonista Bartłomiej Mróz.

Po mikście międzypokoleniowym polscy zawodnicy i zawodniczki otrzymali oficjalne podziękowania za występ na Igrzyskach Olimpijskich w Rio. Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzej Dera wręczył Robertowi Mateusiakowi Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne osiągnięcia na polu sportu. Nadieżda Zięba i Przemysław Wacha zostali uhonorowani Złotymi Krzyżami Zasługi.02.07.2016 Z okazji Myślenickiego Festiwalu Lata zorganizowaliśmy otwarty turniej badmintona. Ponieważ pogoda była bezwietrzna można było grać na otwartym terenie kortów tenisowych.

26.06.2016 – Odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Pleśna w Badmintonie. To był ostatni turniej kończący sezon dla Tomasza Matogi reprezentanta TKKF UKLEJNA MYŚLENICE . Zawody zakończyły się sukcesem dla Tomka. W singlu OPEN zajął 1 miejsce a w deblu OPEN w parze z Witoldem Maryniakiem (Kraków) zajął również 1 miejsce. Teraz czas na przerwę wakacyjną a tak naprawdę wyścigi szosowe.

18.06.2016 – W miejscowości Český Těšín (Czechy) odbył się pierwszy międzynarodowy turniej CZECHY VS POLSKA w badmintonie . Reprezentant TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Tomasz Matoga razem z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków) wywalczyli 1 miejsce. Turniej odbył się w grach podwójnych OPEN i startowało w nim 31 par deblowych.

11.06.2016 – W Mielcu odbył się turniej Masters zakończenia Grand Prix Victora sezonu 2015/2016. Nasi reprezentanci Tomasz Matoga i Małgorzata Płachta zajęli wysokie miejsca . Gosia zajęła 1 miejsce w Turnieju Masters jak i 1 miejsce w całym sezonie w kat. OPEN KOBIET. Tomasz Matoga w turnieju Masters zajął 1 miejsce w GRZE PODWÓJNEJ OPEN w parze z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków) jak i w całym sezonie również zajął 1 miejsce. W SINGLU OPEN Tomek zajął 2 miejsce w Masters jak i w całym sezonie też 2 miejsce.

15.05.2016 - Tomasz Matoga na decydującej 9-tej rundzie Yonex Friends' Cup w Szymbarku zajął 1 miejsce w singlu OPEN jak i w parze z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków) w deblu OPEN zajął również 1 miejsce. Te dwa zwycięstwa dały mu w klasyfikacji Generalnej całego sezonu 2015/2016 Yonex Friends' Cup 1 miejsce w singlu OPEN jak i w deblu OPEN.

17.04.2016 - W Stróży odbyły się Otwarte Mistrzostwa Myślenic w badmintonie 2016. W zawodach brało udział 58 zawodników ,którzy przybyli do nas z takich miejscowości jak: Kraków, Gorlice, Bolesław, Wieliczka, Brzesko, Myślenice, Rzeszów, Tarnów, Opole oraz z takich klubów jak: UKS Lider Siercza, LABA Radzonków, AZS UEK Kraków, MKS KSOS Kraków, AZS AGH Kraków, UJ Kraków, UKS KSBad Kraków, TKKF UKLEJNA Myślenice.

Podczas Mistrzostw zostały wręczone nagrody za Klasyfikacje Generalną Cyklu Grand Prix TKKF Uklejna Myślenice w sezonie 2015/2016. 

Dziękujemy naszym sponsorom za nagrody ufundowane przez nich.

Na podium Otwartych Mistrzostw Myślenic 2016 stanęli:

SINGIEL OPEN
1.Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Dariusz Walas - Rzeszów
3.Tomasz Urbanik - AZS AGH Kraków

SINGIEL KOBIET -34
1.Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków
2.Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Marta Wysypoł - LABA Radzionków

SINGIEL KOBIET +35
1.Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2.Marta Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1.Jarosław Górski - Gorlice
2.Robert Borszcz - LABA Radzionków
3.Mariusz Masztafiak - Gorlice

SINGIEL MĘŻCZYZN +55
1.Andrzej Szawłowski - Opole
2.Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1.Mariusz Tochowicz - Tarnów
2.Maciej Nagły - MKS KSOS Kraków
3.Szymon Wyrwa - Kraków

GRA PODWÓJNA OPEN
1.Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2.Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Tomasz Urbanik / Dariusz Walas - AZS AGH Kraków / RzeszówNa podium w Klasyfikacji Generalnej Grand Prix TKKF Uklejna Myślenice 2015/2016 stanęli:


SINGIEL OPEN
1.Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Tomasz Urbanik - AZS AGH Kraków
3.Tomasz Proszek - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL KOBIET -34
1.Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków
2.Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Małgorzata Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL KOBIET +35
1.Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2.Marta Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Jolanta Wyrwa - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1.Jarosław Górski - Gorlice
2.Robert Borszcz - LABA Radzionków
3.Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL MĘŻCZYZN +55
1.Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Andrzej Szawłowski - Opole
3.Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1.Jarosław Górski - Gorlice
2.Mariusz Tochowicz - Tarnów
3.Robert Borszcz - LABA Radzionków

GRA PODWÓJNA OPEN
1.Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2.Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Wojciech Kasperek / Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice

20.03.2016 - Ostatnia V runda Grand Prix TKKF UKLEJNA MYŚLENICE w badmintonie sezonu 2015/2016. Niedziela Palmowa - nie tak rekordowa ale mimo wszystko zawitało do nas 44 zawodników z Kęt, Brzeska, Rzeszowa, Krakowa, Tarnowa, Gorlic, Opola, Wieliczki, Bolesławca oraz AZS UEK Kraków, MKS KSOS Kraków, AZS AGH Kraków, UKS KSBad Kraków,  LABA Radzionków, UJ Kraków  i TKKF UKLEJNA MYŚLENICE.

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1.Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Samer Freed - UJ Kraków
3.Dariusz Walas - Rzeszów

SINGIEL KOBIET DO 34 lat
1.Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków
2.Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Gosia Płachta - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL KOBIET OD 35 lat
1.Marta Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Jolanta Wyrwa - Kraków
3.Dorota Gofroń - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL MĘŻCZYZN OD 40 lat
1.Jarosław Górski - Gorlice
2.Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3.Robert Borszcz - LABA Radzionków

SINGIEL MĘŻCZYZN OD 55 lat
1.Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2.Andrzej Szawłowski - Opole
3.Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1.Robert Borszcz - LABA Radzionków
2.Jarosław Górski - Gorlice
3.Mariusz Tochowicz - Tarnów

GRA PODWÓJNA OPEN
1.Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2.Jakub Imielski / Bartosz Turski - AZS AGH Kraków
3.Tomasz Morawik / Dariusz Walas - AZS AGH Kraków / Rzeszów

19.03.2016 - W Mazańcowicach odbył się Turniej Badmintona w którym uczestniczył Tomasz Matoga reprezentant TKKF Uklejna Myślenice. Tomek w singlu OPEN zajął 1 miejsce jak i w grze podwójnej OPEN z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków) zajął 1 miejsce. 

Tomek wspomniał o wybudowanej w Mazańcowicach profesjonalnej hali sportowej z przeznaczeniem do zawodów badmintona.

12.03.2016 – W Mielcu odbyła się VI runda a zarazem Jubileuszowy 100 Turniej Grand Prix Victora na którym świetnie zaprezentowali się zawodnicy TKKF UKLEJNA MYŚLENICE. Małgorzata Płachta w SINGLU KOBIET zajęła 2 miejsce. W SINGLU OPEN Tomasz Matoga zajął 1 miejsce a w deblu z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków) w GRZE PODWÓJNEJ OPEN zajęli 1 miejsce. 

.

21 Lutego 2016 - W Hali sportowej gimnazjum w Stróży odbyła się IV Runda Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice.  Przybyło aż 63 zawodników co spowodowało że turniej zakończył się o godz. 22.30. Dziękujemy wszystkim za przybycie i cierpliwość. Mieliśmy paru zagranicznych zawodników: dwóch Włochów i jednego Wietnamczyka. Zawitali do nas zawodnicy z takich miast jak: Tarnów, Rzeszów, Kraków, Opole, Brzesko, Jordanów, Kęty i Gorlice oraz z takich klubów jak: AZS AGH Kraków, MKS KSOS Kraków, LABA Radzionków, AZS UŚ Katowice, KS Wolant Jaworzno, UKS Korona Pabianice, AZS Politechnika Łódzka, AZS UEK Kraków, Città2Mari i TKKF UKLEJNA MYŚLENICE.

 Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Dariusz Walas - Rzeszów
3Tomasz Proszek - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL KOBIET -34
1Natalia Mróz - UKS Korona Pabianice
2Stanisława Gruszczyńska - UKS KSBad Kraków
3Julia Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL KOBIET +35
1Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2Marta Jurek - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Jolanta Wyrwa - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1Robert Borszcz - LABA Radzionków
2Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Maciej Pustelnik - Kęty

SINGIEL MĘŻCZYZN +55
1Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Andrzej Szawłowski - Opole
3Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1Mariusz Tochowicz - Tarnów
2Michał Wieczorek - KS Wolant Jaworzno
3Zdzisław Kula - Tarnów

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2Tomasz Pyć / Łukasz Gajowniczek - AZS Politechnika Łódzka
3Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice

14.02.2016 - W Libuszy odbyła się VI runda Turniejowa cyklu Yonex Friend's Cup sezonu 2015/2016. Reprezentant TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Tomasz Matoga zaliczył bardzo udanie ten turniej, w grze singlowej OPEN zajął 1 miejsce jak i w grze deblowej OPEN w parze z Przemysławem Tomeckim (AZS AGH Kraków) zajął 1 miejsce.

24.01. 2016 - W Stróży odbyła się III runda Grand Prix TKKF UKLEJNA Myślenice. Tym razem podczas ferii zimowych w zawodach brało udział 36 zawodników z następujących miejscowości: Tarnów, Gorlice, Jordanów, Kraków, Myślenice, Kęty i Opole oraz z takich klubów jak: AZS AGH Kraków, MKS KSOS Kraków, UKS KSBad Kraków, AZS UEK Kraków, LABA Radzionków i TKKF UKLEJNA Myślenice. 

Na podium stanęli

SINGIEL OPEN
1Tomasz Matoga - TKKF UKLEJNA Myślenice
2Tomasz Urbanik - AZS AGH Kraków
3Tomasz Morawik - AZS AGH Kraków

SINGIEL KOBIET -34
1Wiktoria Dudzic - UKS KSBad Kraków
2Patrycja Makocka - AZS UEK Kraków
3Stefania Stefańczyk - AZS UEK Kraków

SINGIEL KOBIET +35
1Małgorzata Majerska - MKS KSOS Kraków
2Jolanta Wyrwa - Kraków
3Monika Kurleto - Kraków

SINGIEL MĘŻCZYZN +40
1Jarosław Górski - Gorlice
2Robert Borszcz - LABA Radzionków
3Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL MĘŻCZYZN +55
1Andrzej Szawłowski - Opole
2Maciej Kozieł - TKKF UKLEJNA Myślenice
3Krzysztof Stalski - TKKF UKLEJNA Myślenice

SINGIEL AMATOR
1Jarosław Górski - Gorlice
2Piotr Kłoda - Jordanów
3Zdzisław Kula - Tarnów

GRA PODWÓJNA OPEN
1Tomasz Matoga / Przemysław Tomecki - TKKF UKLEJNA Myślenice / AZS AGH Kraków
2Tomasz Morawik / Tomasz Drożdżak - AZS AGH Kraków
3Tomasz Proszek / Marek Tondera - TKKF UKLEJNA Myślenice16.01.2016 - Odbyły się Otwarte Mistrzostwa Tarnowa w badmintonie. TKKF UKLEJNA MYŚLENICE reprezentowało dwóch zawodników i jedna zawodniczka. W SINGLU KOBIET Małgorzata Płachta zajęła 3 miejsce, w SINGLU MĘŻCZYZN w kat.+40 Marek Tondera wywalczył 2 miejsce. Tomasz Matoga w SINGLU OPEN zajął 2 miejsce, natomiast Tomek oraz Przemysław Tomecki (AZS AGH Kraków) w DEBLU MĘŻCZYZN OPEN zajęli 3 miejsce.