W roku 2011 zorganizował się zespół piłki siatkowej który nosi nazwę "TKKF Myślenice". Bierze udział w amatorskich turniejach jak: Powiatowa Liga Piłki Siatkowej.
Zdjęcie przedstawia jedną z rund rozgrywek Ligi Powiatowej zorganizowaną przez nasz zespół w hali Szkoły Podstawowej Nr.4 w Myślenicach w listopadzie 2013 roku.

Rok 2013

5 stycznia 2013
uczestniczyliśmy w I Mistrzostwach miasta Tarnowa w badmintonie.
W kategorii "OPEN" Tomasz Matoga zajął III miejsce;
w kategorii "+40" amatorów Bogdan Matoga zajął I miejsce, II miejsce zajął Maciej Kozieł.

19 stycznia 2013
byliśmy w Pszczynie gdzie odbył się noworoczny turniej badmintona.
W kategorii "WETERANÓW" II miejsce zajął Bogdan Matoga:
w kategorii "OPEN" gdzie startowało 64 zawodników, Marek Tondera przeszedł do II rundy, Tomek Matoga zakończył grę w I rundzie.

06 kwietnia 2013 reprezentanci TKKF Myślenice uczestniczyli w III Memoriale im P. Gasza w Katowicach.
Bogdan Matoga w kategorii +45 zajął 6 miejsce, Maciej Kozieł w kategorii +50 zajął 9 miejsce. W grze podwójnej Maciej i Bogdan zajęli 5 miejsce.

21 lipca 2013
Lanckorona Tour - III Mistrzostwa Polski w górskim maratonie szosowym. Wystartowało 62 zawodników.

27 lipca 2013
Road Maraton - V Karpacki maraton szosowy w N.Sączu. Wystartowało 122 zawodników.
Tomasz Matoga zajął 7 miejsce w kat. 19-23 lat. Maciej Kozieł zajął 12 miejsce w kat. 50-60 lat.

02 sierpnia 2013
Tour de Pologne amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej. Wystartowało 1300 zawodników.
Tomasz Matoga został sklasyfikowany na 50 miejscu a w swojej kategorii 19-30 lat zajął 15 miejsce.

01 września 2013
reprezentanci Ogniska TKKF "Uklejna" uczestniczyli w kolarskim kryterium ulicznym "Tour de Rybnik".
Tomasz Matoga zajął 7 miejsce w kategorii "Orlik" do lat 23, Maciek Kozieł zajął 8 miejsce w kategorii "Masters 50".

22 września 2013
Mistrzostwa Małopolskiego TKKF w tenisie odbyły się w Tarnowie. Reprezentanci naszego Ogniska uczestniczyli w turnieju:
Marek Fijał zajął II miejsce w kategorii 35 do 45 lat,Marek Dziekan zajął I miejsce w kategorii 45 do 55 lat,
Eugeniusz Żądło zajał i miejsce w kategorii powyżej 65 lat.
W deblu: Marek Fijał i Marek Dziekan zajęli I miejsce w kategorii OPEN
            Eugeniusz Żądło i Józef Szczepanek (Tarnów) zajęli I miejsce w kat. powyżej 65 lat.
odbyła się I runda Małopolskiej Drużynowej Ligi Badmintona w Niepołomicach.

Startowałi w tzw I lidze: Tomek Matoga zajął I miejsce, Bogdan Matoga był IV,
              w tzw II lidze startowali najmłodsi: Gosia Płachta, Kacper Szymski, Jakub Hodurek, który zajął VI miejsce,
              w grze deblowej Tomek Matoga i Bogdan

W dniu  19 października 2013 w Suchedniowie nasz zawodnik Tomasz Matoga startował w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym badmintona. Rozgrywki turniejowe zakończył w I rundzie przegrywając z późniejszym zwycięzcą turnieju.

W deblu również zakończył turniej na I rundzie.

W dniu 26 października 2013

podczas drugiej rundy zawodów „YONEX Friends's Cup” Bogdan Matoga w kat. 40+ zajął pierwsze miejsce, Maciej Kozieł trzecie, a debel Tomasz i Bogdan Matoga również pierwsze miejsce.

Zawodnicy z mksbad TKKF Uklejna Myślenice turniej w Szymbarku mogą zaliczyć do udanych. Zajęli wysokie miejsca: Bogdan Matoga w kat.+40 zajął pierwsze, a Maciej Kozieł trzecie. W grach deblowych nasi zawodnicy nie mieli sobie równych i zdobyli najwyższe miejsce na podium.

Tomasz Matoga po zaciętym pojedynku odpadł w ćwierćfinale w kat. OPEN z zawodnikiem, który wygrał tą kategorie Rafałem Markowiczem z Ropicy Polskiej.

14 grudnia 2013r. W Suchedniowie odbył się turniej badmintona pod nazwą „Ogólnopolski Turniej Elity”. Wystartował w nim reprezentujący TKKF „Uklejna” Myślenice Tomasz Matoga, który zajął 3 miejsce w grze deblowej. W singlu po zaciętym pojedynku przegrał z Mariuszem Kabatem z AZSAGH Kraków.

15 grudnia 2013r. W Szymbarku koło Gorlic odbyła się III runda turnieju pod nazwą „Yonex Friend's Cup”. TKKF „Uklejna” Myślenice reprezentowało czterech zawodników. W kat. „+40” Marek Tondera zajął 2 miejsce, Maciej Kozieł 3 miejsce a Bogdan Matoga 4 miejsce.

W kat. „OPEN” Tomasz Matoga zajął 3 miejsce.

W grze deblowej Tomasz i Bogdan Matoga po zaciętym pojedynku w finale zdobyłi 2 miejsce natomiast Maciej Kozieł i Marek Tondera zajęli 4 miejsce.

Kilka zdjęć z turnieju w Szymbarku zamieszczono na stronie „Badminton zdjęcia”.

W dniu 16 lutego 2014 reprezentacja TKKF Myślenice w badmintonie uczestniczyła w IV rundzie turnieju Yonex Friend's Cup w Gorlicach.

Zawodnicy reprezentujący TKKF Uklejna Myślenice zajęli czołowe miejsca. Tomasz Matoga 1 w singlu OPEN, Bogdan Matoga 1 w singlu +40 a Marek Tondera 2 miejsce, natomiat Tomasz i Bogdan Matoga zdobyli 1 miejsce w grze podwójnej.

prev next

Przebieg obozu narciarskiego:
I dzień- zakwaterowanie i zwiedzanie okolicy,
II dzień- nauka jazdy na nartach biegowych wzdłuż wyciągu Jaworzynka,
III dzień- jazda na nartach biegowych: Kusutską Lyżarską Magistralą
IV dzień- trasa biegowa; Zwardoń-Sołowy Wierch-dolina rzeki Krężelki-Zwardoń, grupa zjazdowa: Jazda w   Istebnej,
V dzień- wyjazd na Słowację do Wielkiej Raczy, jazda na nartach zjazdowych.